Jurassic World Evolution 2: Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Frontier Developments

499грн.

Скорочений опис

Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition - пропонує гравцям п'ять чудових доісторичних ящерів (нові морські та літаючі рептилії), а також шість унікальних покажчиків для будівель та три розмальовки транспорту «Група зах... Читати далі...

Jurassic World Evolution 2 Deluxe Edition - пропонує гравцям п'ять чудових доісторичних ящерів (нові морські та літаючі рептилії), а також шість унікальних покажчиків для будівель та три розмальовки транспорту «Група захисту динозаврів» для команди рейнджерів, команди вилову та мобільної ветеринар та «Пісочниці». Купуючи видання Deluxe Edition, ви отримаєте наступних ящерів:

  • Геостернбергія
  • Атенборозавр
  • Пахіринозавр
  • Хуаянозавр
  • Мегалозавр

Jurassic World Evolution 2 - довгоочікуване продовження популярної гри Jurassic World Evolution від студії Frontier, яке розвиває новаторські ідеї цього управлінського симулятора, що вийшов у 2018 році. У новій грі на вас чекають захоплююча сюжетна кампанія, ряд вражаючих можливостей та прекрасні динозаври, відтворені з високим ступенем достовірності. У поєднанні з розширеними можливостями будівництва та персоналізації ця гра про «Мир Юрського періоду» стане ще більш масштабною, захоплюючою та реалістичною.

Оригінальна історія з «Світу Юрського періоду»

Пориньте в захоплюючу оригінальну історію з «Світу Юрського періоду», дія якої розгортається після шокуючих подій фільму «Світ Юрського періоду 2». Очолюючи операцію з вилову, збереження та розведення динозаврів, ви працюватимете спільно зі знаменитими героями фільмів, серед яких доктор Ян Малкольм (Джефф Голдблюм) та Клер Дірінг (Брайс Даллас Ховард).

Створіть свій світ Юрського періоду

Використовуйте розширені можливості для управління та творчості. Зводьте та покращуйте нові будівлі, а також проявляйте управлінський талант у нових місцях – від густих лісів до кам'янистих пустель. Рятуйте та створюйте за допомогою генної інженерії понад 75 доісторичних видів, у тому числі літаючих та морських рептилій, доданих на численні прохання гравців, а потім дивіться, як вони досліджують територію, борються та взаємодіють, демонструючи приголомшливий рівень реалізму.

Розважайтеся з теорією хаосу

У режимі «Теорія хаосу» ви візьмете участь у ключових епізодах улюблених фільмів, відтворених по-новому. Подивіться, як могли б розвиватися події знаменитих серій «Світ Юрського періоду» та «Парк Юрського періоду» за допомогою сценаріїв, що охоплюють часи та місця зі всіх п'яти фільмів. Вирушайте в «Світ Юрського періоду» і дізнайтеся, як могло все обернутися, будь на чолі команди, яка зіткнулася з новими труднощами та несподіваними наслідками.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані