Kane & Lynch 2: Dog Days (Ключ Steam) для ПК

Новинка
В наявності

0грн.

Скорочений опис

• Гра виглядає так, ніби все, що відбувається, знято на аматорську камеру – реалізм зашкалює. • Бруд, жорстокість, лайка, насильство та найбрутальніші негідники у ролі головних героїв. • Оригінальні режими розрахованої н... Читати далі...

• Гра виглядає так, ніби все, що відбувається, знято на аматорську камеру – реалізм зашкалює.
• Бруд, жорстокість, лайка, насильство та найбрутальніші негідники у ролі головних героїв.
• Оригінальні режими розрахованої на багато користувачів гри: «Типкий альянс», «Копи та грабіжники», «Таємні агент».

Опис гри:

Брудні вулички Шанхая – чудове містечко, щоб забути про кривавий чад. Десять баксів, дівчинка під боком, і ти є королем світу. Але коли приїжджає старий друг, все це нічого не означає. І пристрасть як полювання посидіти, згадати колишні дні - але на горизонті нові проблеми. А ось вирішувати їх доведеться по-старому. Адже коли підонки затискають у кут, так і тягне дістати дробовик і влаштувати всім довкола криваву бійню!

Парочка найжорстокіших і найбагатших убивць за всю історію відеоігор повертається. Кейн і Лінч розкажуть нову історію з вибухами, ураганною стріляниною та густими потоками крові. Неймовірний реалізм жорстоких подій перенесе вас у кам'яні джунглі. Тут небезпечніше, ніж у будь-якому гетто, але ці зловісні герої – запеклі хижаки. Своя шкіра дорожча, ніж життя місцевих заправив. Краще відправити на те світло ціле місто, ніж дозволити комусь уникнути відплати. Коли вони зустрінуться, світ довкола звалиться. Готуйтеся – Кейн та Лінч вже близько. І вони готові вбивати.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані