Google Play Gift Card 50$ (US-Регіон)

В наявності

2 250грн

Скорочений опис

УВАГА - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ - ПРОЧИТАЙТЕ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ. Ви автоматично приймаєте ці умови при покупці.Нова політика Google для користувачів свідчить, що користувачі не можуть здійснювати транзакції або використовувати по... Читати далі...

УВАГА - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ - ПРОЧИТАЙТЕ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ. Ви автоматично приймаєте ці умови при покупці.

Нова політика Google для користувачів свідчить, що користувачі не можуть здійснювати транзакції або використовувати подарункові картки, придбані за межами країни чи регіону проживання. Додаткову інформацію можна знайти в Умовах використання подарункових карток Play.

Якщо ви отримали повідомлення про помилку Couldn't redeem this code. Gift cards може бути тільки використаний в країні, де вони були purchased» - це означає, що компанія Google не згодна з тим, що ваш аккаунт належить США.


IMPORTANT!

Цей продукт є придатним для Google Play US store in English with US IP Address ONLY. Це не є надійним для Google Play аккаунтів, створених в інших країнах, ніж США.

Violation of Google Play Gift Cards' Служби служби будуть вплинути на CODE DEACTIVATION without prior notice. Kindly ensure the posting address, IP Address and account settings are in line.

Сервіс Google Play призначений для користувачів Android пристроїв, однією з переваг планшетів і смартфонів є в встановленій програмі Google Play Market. З його допомогою користувач може отримати багато додаткових можливостей. Купуйте картку активації Google Play Gift Cards і вам, окрім безкоштовного контенту, відкриється доступ до унікальних програм, ігор, музики, фільмів та книг.

Тепер для того, щоб скачати ПЗ для гаджета, відео, гру, музику або програму не потрібно багато часу та зусиль. Програма Google Play дуже проста у використанні і буде зрозуміла навіть для початківців. Розробники добре подбали, щоб користуватися Плей Маркетом було легко і зручно навіть дітям.


Переваги Google Play:

  • Простота та оперативність скачування та встановлення додатків.
  • Можливість ставити на паузу фільми та закінчувати перегляд на іншому девайсі.
  • Доступ до контенту в автономному режимі без підключення до інтернету.
  • Створення плей-листів музики на комп'ютері та отримання доступу до них на іншому пристрої Android.
  • Використання мінімуму ресурсів мобільних гаджетів.
  • Великий вибір програм та програм.

Google Play Gift Cards використовуються для поповнення балансу в онлайн-магазині Google Play і дають можливість власникам смартфонів та планшетів на платформі Android купувати програми та ігри, а також інший медіаконтент: фільми, музику та електронні книги. Подібно до карток поповнення рахунків мобільного зв'язку, Google Play Gift Card мають код активації, що вводиться при поповненні балансу. При цьому необхідно мати обліковий запис Google.

Google Play Gift Cards - універсальний подарунок для будь-якого випадку, можна просто побалувати себе. Використовуйте мільйони книг, пісень, фільмів, ігор та програм від Google Play магазину. Крім того, у подарункових карток Google Play Gift Cards ніколи не закінчується термін придатності!

Купуйте онлайн карти Google Play Gift Cards прямо зараз і насолоджуйтесь вашим контентом як у мережі так і на телефоні або планшеті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Google Play Gift Card 50$ (US-Регіон)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×