Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition (Xbox One) регіон Аргентина

В наявності
Артикул: 1381635026

180грн.

Скорочений опис

Kingdom Come Deliverance Royal Edition (Xbox One) - гра одна з найкращих ігор у жанрі Ешен/РПГ (отримала 30 нагород) вихід якої відбувся у 2018 році + 5 доповнень до неї ("З попелу", "Скарби минулого", " Шайка ублюдків",... Читати далі...

Kingdom Come Deliverance Royal Edition (Xbox One) - гра одна з найкращих ігор у жанрі Ешен/РПГ (отримала 30 нагород) вихід якої відбувся у 2018 році + 5 доповнень до неї ("З попелу", "Скарби минулого", " Шайка ублюдків", "Амурні пригоди відважного пана Яна Птачека"), які виходили у 2 роки після виходу гри.

Події гри відбуваються у середні віки, у чеському королівстві Богемія. Сюжет розгортається навколо конфлікту між чеським королем Вацлавом IV та його братом Сигізмундом.

Система прокачування персонажа не прив'язана до конкретного класу, тобто в процесі гри можна створити унікального персонажа, який поєднуватиме особливості барда, воїна або злодія. Також можна створити чистий клас персонажа без домішок. У грі присутні різні види екіпіровок, кожна з яких захищає від певних видів ворожих атак. Зовнішній вигляд одягу також впливає на інших персонажів, залежно від вбрання змінюється реакція на присутність.

Для виживання герою доведеться добувати собі їжу та одяг. З часом харч може зіпсуватися, а одяг зноситися, через що доведеться стежити за вашими запасами, щоб не померти з голоду. Ігрові персонажі реагують на ваші дії та вчинки. Так, вчинивши злочин, ви можете опинитися у в'язниці, отримати штраф або навіть зазнати тортур з боку варти.

  • Великий та відкритий світ середньовічної Чехії!
  • Опрацьовані та приємні оку локації!
  • Відмінна графіка та висока деталізація!
  • Захоплюючі бої та цікаві суперники!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition (Xbox One) регіон Аргентина, 1381635026, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×