Little Nightmares 2: Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1366297292
Виробник: Namco Bandai Games

630грн.

Скорочений опис

Твій наймиліший кошмар Little Nightmares II продовжує історію оригінальної гри і повертає нас у світ кошмарів, що ожили. Перед вами так само квест з елементами хорору, в якому з'явився новий грабельний персонаж. Ви маєте... Читати далі...

Твій наймиліший кошмар Little Nightmares II продовжує історію оригінальної гри і повертає нас у світ кошмарів, що ожили. Перед вами так само квест з елементами хорору, в якому з'явився новий грабельний персонаж. Ви маєте взяти на себе роль хлопчика Моно, який потрапив у світ, деформований Передачею від далекої вежі. Шоста ж відійде на другий план та стане супутницею головного героя. Дотримуйтесь таємничої дівчинки в жовтому плащі, що стала вашим провідником, щоб розкрити темні таємниці Маяка. Хто знає, що на вас чекає під покровом жаху. Little Nightmares II порадує шанувальників першої частини покращеною графікою та геймплеєм, який виводить гру на новий рівень. Перед вами довгоочікуване продовження з великої літери, яке занурить вас у царство жаху та кошмарів. Чи наважитеся ви протистояти їм або ж згинете під їхнім натиском? Вирішувати вам! Видання Little Nightmares II – Deluxe Edition включає повну версію гри; завантажуване доповнення Nome's Attic, яке порадує новою головоломкою та цінним призом; повну версію саундтреку за авторством Тобіаса Ліля з Tarsier Studios; цифровий артбук The Art of Little Nightmares II з 56 сторінок та набір шпалер для робочого столу. Відкрийте для себе світ кошмарів у Little Nightmares II – Deluxe Edition!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Little Nightmares 2: Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, 1366297292, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×