Mafia – Definitive Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1201779894
Виробник: 2K Games

440грн.

Скорочений опис

Від таксиста до мафіозіПростий хлопець Томмі Анджело ніколи не думав, що одного дня доля зведе його зі світом мафії. Сім'я Сальєрі на перший погляд не викликає жодної довіри, але великі гроші манять, і згодом Томмі втягу... Читати далі...

Від таксиста до мафіозі

Простий хлопець Томмі Анджело ніколи не думав, що одного дня доля зведе його зі світом мафії. Сім'я Сальєрі на перший погляд не викликає жодної довіри, але великі гроші манять, і згодом Томмі втягується у злочинний бізнес. Mafia – Definitive Edition – це перша частина легендарної історії, де дія розгортається у 30-ті роки, за часів сухого закону. Яскрава ретро-Америка з класичною злочинною ієрархією змусить вас відчути себе центром справжнього гангстерського бойовика.

Автори гри детально пропрацювали всі деталі: автомобілі, інтер'єри, будівлі. Атмосфера бурхливих 30-х починає крутити голову з першої секунди. Видання є переробленою, покращеною та доповненою версією оригіналу. Розширені сюжетні гілки, доданий чудовий атмосферний саундтрек.

Гра сподобається всім, хто любить епоху гангстерів у капелюхах та з Томмі-ганами. Історія дарує безліч вражень та насичених емоційних переживань. Це драйв та кураж, що затягує сюжет, атмосфера похмурого нуару та фірмовий стиль серії, за який Mafia так полюбилася гравцям з усього світу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Mafia – Definitive Edition (Ключ Steam) для ПК, 1201779894, 2K Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×