Mafia: Definitive Edition (Xbox One)

В наявності

680грн.

Скорочений опис

Від таксиста до мафіозі Простий хлопець Томмі Анджело ніколи не думав, що в один прекрасний день доля зведе його з миром мафії. Сім'я Сальєрі на перший погляд не викликає жодної довіри, але великі гроші манять, і з часо... Читати далі...

Від таксиста до мафіозі

Простий хлопець Томмі Анджело ніколи не думав, що в один прекрасний день доля зведе його з миром мафії. Сім'я Сальєрі на перший погляд не викликає жодної довіри, але великі гроші манять, і з часом Томмі втягується в злочинний бізнес. Mafia - Definitive Edition - це перша частина легендарної історії, де дія розгортається в 30-і роки, за часів сухого закону. Колоритна ретро-Америка з класичною злочинною ієрархією змусить вас відчути себе центром справжнього гангстерського бойовика.

Творці гри детально опрацювали всі деталі: автомобілі, інтер'єри, будівлі. Атмосфера бурхливих 30-х починає кружляти голову з першої секунди. Видання являє собою перероблену, поліпшену і доповнену версію оригіналу. Розширено сюжетні гілки, доданий чудовий атмосферне саундтрек.

Гра сподобається всім, хто любить епоху гангстерів в капелюхах і з Томмі-ганами. Історія дарує безліч вражень і насичених емоційних переживань. Це драйв і кураж, що затягує сюжет, атмосфера похмурого нуара і фірмовий стиль серії, за який Mafia так полюбилася гравцям з усього світу.


Активації ключа:
1. Необхідно завантажити і встановити Steam http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi (якщо ще не встановлений)
2. Зареєструвати новий акаунт в Steam або зайти в існуючий.
3. Перейти в розділ "Мої ігри" і вибрати "Активувати через Steam" і ввести ключ отриманий відразу після оплати.
4. Після активації гра з'явиться в списку ігор і ви зможете скачати її з steam.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!