Mafia: Trilogy (Xbox One)

В наявності

1 299грн.

Скорочений опис

Трилогія про мафію До видання Mafia - Trilogy включена базова гра і всі доповнення. Mafia: Definitive Edition - легендарний рімейк популярного релізу з минулого, який автори повністю переробили і адаптували під сучасни... Читати далі...

Трилогія про мафію

До видання Mafia - Trilogy включена базова гра і всі доповнення. Mafia: Definitive Edition - легендарний рімейк популярного релізу з минулого, який автори повністю переробили і адаптували під сучасних користувачів. Простий таксист на ім'я Томмі волею долі виявляється втягнутий в життя злочинного синдикату. Спочатку герой не в захваті від того, що відбувається, але перспектива зрубати великий кеш швидко змінює положення.

Візуальну частину Mafia II: Definitive Edition збагачує HD-дозвіл. Золотий вік гангстерів панує на вулицях - гріх цим не скористатися, коли потрібно швидко розрахуватися за боргами батька. Приятелі Віто і Джо стрімко набивають собі ціну в кримінальному середовищі, стаючи справжніми профі у справі організованої злочинності.

Третя частина серії під назвою Mafia III: Definitive Edition розповість про криваву помсту Лінкольна Клея італійським мафіозі. Звести рахунки з вбивцями сім'ї і відтворити на попелищі новий могутній злочинний клан - історія обіцяє бути захоплюючою і емоційної.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!