Metro: Redux Bundle (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Виробник: Deep Silver

150грн.

Скорочений опис

Покращена версія шутерів серії Metro повністю розміщена на доопрацьованому двигуні від Last Light. Для цього знадобиться лише купити ключ Metro Redux Bundle. Розробники попрацювали над системою освітлення, ефектами части... Читати далі...

Покращена версія шутерів серії Metro повністю розміщена на доопрацьованому двигуні від Last Light. Для цього знадобиться лише купити ключ Metro Redux Bundle. Розробники попрацювали над системою освітлення, ефектами частинок, моделями та анімацією персонажів, забезпечили новинку динамічною погодою. Управління стало чуйнішим, вороги – розумнішими, а бойова механіка – цікавішими. Гравці отримали можливість безшумно знищувати супротивників, робити заміну компонентів зброї та очищати скло маски. У доопрацьованій анімації рукопашного бою з'явилися можливості заглядати в рюкзак і дивитися на годинник, чого так не вистачало гравцям у попередніх геймплеях.

Склад:

  • Metro 2033 Redux;
  • Metro Last Light Redux.

Metro 2033 Redux

У 2013 році на світ обрушився апокаліпсис, який майже повністю знищив людство і перетворив поверхню Землі на отруєну пустку.

Настав 2033 рік. Під землею виросло ціле покоління. Обложені міста-станції борються між собою за виживання, а поза містами нишпорять страшні мутанти.

Вас звуть Артем. Ви народилися останніми днями перед тим, як Згоріла Земля, але виросли під землею. Раніше ви ще не виходили за межу міста, але доленосна подія змусила вас відправитися в відчайдушну подорож до самого центру підземного лабіринту, щоб попередити тих, що залишилися живими, про жахливу загрозу, що нависла над ними.

Із занедбаних підземель під метрополітеном ваш шлях виведе на поверхню, у дикі занедбані землі, де ваші дії вирішать долю людства. Але якщо справжня загроза — внутрішня?

Metro: Last Light Redux

Надворі 2034 рік. Під руїнами постапокаліптичної Москви в тунелях метро залишки людської раси борються зі смертельними загрозами - зовнішніми та внутрішніми.

Мутанти крадуться катакомбами під пустельною поверхнею і ширяють у отруєних небесах. Але замість того, щоб об'єднати зусилля, міста-станції загрузли у боротьбі за абсолютну владу та влаштування судного дня з армійських складів D6. Назрівала громадянська війна може назавжди стерти людство з Землі.

У ролі Артема, обтяженого виною, але спонуканого надією, ви володієте ключем до виживання — променем надії в цю темну годину.

Особливості гри:

  • Перероблені та доповнені версії ігор «Метро 2033» та «Метро 2033: Промінь надії». Поліпшено графіку та додано нові елементи геймплею.
  • Спустіться в глибини московського метро - один з найатмосферніших світів за всю історію ігор постане перед вами з приголомшливою оновленою графікою наступного покоління та частотою оновлення кадрів 60FPS.
  • Переживіть жахіття російського апокаліпсису — надягніть протигаз, дайте відсіч жахливим мутантам і ворожим людям, виживіть у навколишньому середовищі.
  • Оновлено і перероблено для новітніх консолей - гра включає всі набори завантажуваного контенту, нові режими і можливості, а також численні поліпшення ігрового процесу. Це остаточна версія успішної ігрової серії, яка сподобається як давнім шанувальникам, так і новачкам.
  • Два унікальні стилі гри: «Спартанець» та «Виживання» — ведіть боротьбу за виживання в стилі «Сурвайвл-хорор» або застосуйте бойові вміння рейнджера.
  • Легендарний Режим рейнджера повертається - чи наважитеся ви зіграти в надскладному Режимі рейнджера? Без графічного інтерфейсу, зі смертоносними ворогами на кожному розі та з постійним браком боєприпасів вам гарантовано повне занурення в атмосферу гри.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані