Microsoft Windows 10 Home Ukrainian 64 Bit (DVD OEM для 1 ПК)

В наявності
Виробник: Microsoft

2 999грн.

Скорочений опис

Windows 10 настільки звична та зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося у розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріплених програм та обраного. Ця система швидше запускається ... Читати далі...

Windows 10 настільки звична та зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося у розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріплених програм та обраного.

Ця система швидше запускається і відновлює роботу, має вбудовані функції забезпечення безпеки для захисту вас і ваших даних, а також розрахована на роботу з програмним забезпеченням та обладнанням, що вже є у вас.

Вона поєднує у собі сильні сторони Windows 8 та Windows 7.

Інтернет працює на вас
Windows 10 поставляється з Microsoft Edge - повністю оновленим браузером, орієнтованим на зручність роботи в мережі. Пишіть або вводьте нотатки прямо на веб-сторінках і обмінюйтеся ними з іншими користувачами, читайте статті, не відволікаючись на сторонні фактори, і зберігайте матеріали, що сподобалися, для подальшого використання. Увімкнувши Кортану, ви зможете оперативно виконувати інші типові дії, такі як бронювання та перегляд оглядів, при цьому вам не потрібно переходити на інші сторінки.

Багатозадачність дозволяє робити справи набагато швидше
Легко прикріплюйте до чотирьох програм і переглядайте все й одразу. Ви можете навіть створювати віртуальні робочі столи, якщо вам не вистачає місця або хочеться поєднати ваші справи за проектами.

Магазин Windows — програми вже чекають на вас
Пропонуємо новий Магазин Windows, який уніфікує процедуру здійснення покупок на всіх пристроях під керуванням Windows 10. Переглядайте асортимент на комп'ютері, телефоні або планшеті та купуйте цифровий вміст, у тому числі програми, ігри, музику, фільми та телепрограми.

Це персональна версія Windows на сьогоднішній день
Налаштуйте меню «Пуск», закріплюючи практично будь-що, включаючи програми, друзів і плейлисти. Так вони завжди будуть із вами. А в подивившись на живі плитки ви відразу дізнаєтеся про головні події — навіть не відкриваючи програми.

Найзручніший пристрій — те, яким ви користуєтеся зараз
Continuum — це унікальна технологія, яка дозволяє вашим програмам працювати однаково добре на будь-яких пристроях. На комп'ютерах 2в1 екран можна налаштувати для роботи як із сенсорним керуванням, так і з клавіатурою та мишею.

Класні програми - вже в комплекті
У Windows 10 вбудовано багато чудових програм, таких як «Карти», «Фотографії», «Пошта та календар», «Музика» та «Фільми та телепередачі».

Тип ліцензії: Базова (первинне придбання)
Строк дії ліцензії: Постійна (безстрокова) ліцензія
Кількість пристроїв: 1 пристрій
Тип постачання: DVD
Призначення: Для домашнього та комерційного використання
Мова інтерфейсу: Багатомовна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!