Minecraft Windows 10 Edition | Всі країни

Топ
В наявності

440грн.

Скорочений опис

Minecraft отримує спеціальну версію для Windows 10 Регіон Україна не працює !!! Підкажіть як змінити регіон. Minecraft для Windows 10 Регіон: Global Minecraft Windows 10 Edition beta - фантастична гра, в якій поєднуються... Читати далі...

Minecraft отримує спеціальну версію для Windows 10

Регіон Україна не працює !!! Підкажіть як змінити регіон.

Minecraft для Windows 10

Регіон: Global

Minecraft Windows 10 Edition beta - фантастична гра, в якій поєднуються творчість, виживання і розвідка. Вижити в самоті в блоковому, спокійному світі, де монстри виходять вночі, створюють фантастичні будівлі і структури або співпрацюють з іншими гравцями онлайн.

Нехай ваша уява буде диким
Minecraft розвивається багато років, але суть гри така: ви поміщені в напів-випадково створений світ, який ви можете розміновувати, блокувати за матеріалами. Ви починаєте з рук, які дозволяють вам вирубувати дерева, з яких ви можете отримати ліс.

З деревом ви можете створювати дошки і палиці, які дозволять вам створити верстак, який, в свою чергу, дозволяє створювати інструменти та інші предмети. З примітивних дерев'яних інструментів ви прокладаєте собі шлях до виплавці металевих інструментів, броні і зброї, які допоможуть вам вижити і оволодіти вашим світом.

В режимі виживання, коли сонце встановлює небезпечні монстри, вони з'являться. Ви можете битися з ними, але почати з вашого кращого варіанту - сховатися до сонячного світла. У режимі Creative ви вільні від монстрів і інших погроз, таких як голод, і можете використовувати гру просто для створення чудових споруд і будівель. Цей елемент «LEGO» допоміг зробити Minecraft надзвичайно популярним серед дітей і батьків, так як він є одним з кращих відеоігор навколо для запалювання і вирази творчості. Навіть в режимі виживання він відмінно підходить для сімейного відпочинку.

Збентежений? Отримайте онлайн!
Що ще робить Minecraft трохи незвичним, так це те, як мало вам пояснюють. Ви з'являєтеся в світі без інструкцій про те, що робити, але, на щастя, гра розвивалася разом з неймовірно докладної і багатою онлайн-вікі, де ви можете знайти путівники та інформацію про все в цій оманливе глибокої грі. Як тільки ви зрозумієте основи видобутку, обробки та виживання, це дуже забавно грати. Мало хто ігри дають вам таке відчуття свободи.

Minecraft має милий блоковий графічний стиль, який досить гарний. Пейзажі можуть бути досить драматичними, і заходи й сходи прекрасні дивитися. Цей блоковий стиль також значно спрощує ідентифікаційні матеріали, які необхідні, оскільки ви все далі і далі входите в гру. Звукові ефекти прості, але ефективні і супроводжуються м'яким саундтреком, який тече і тече по денному і нічному циклу.

Дивовижна, обов'язкова гра для будь-якого віку
Бета-версія Minecraft Windows 10 Edition по суті така ж, як і «Pocket», розроблена для мобільних пристроїв. Це все ще робить його досить повною версією Оригінальний ПК, оскільки більшість функцій були перенесені з моменту запуску в 2011 році. Хоча в оригінальній версії є деякі переваги, вони мінімальні, і ця версія насправді має більш красиву графіку. Якщо ви купуєте бета-версію Minecraft для Windows 10, ви також можете завантажити оригінальну версію для ПК, тому неможливо програти!


Інструкція по активації гри:
1. Оновлення ОС Windows 10, можна за посиланням http://www.windows.com/windows10upgrade 
2. Активуйте ключ на сайті https://redeem.microsoft.com/ в свого облікового запису Microsoft

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!