Mortal Kombat 11 (Аккаунт Xbox One) регіон Аргентина

В наявності

139грн.

Скорочений опис

Продовжіть епічну сагу серії Мортал Комбат у новій однокористувацькій кампанії. Цього разу бог грому Рейден вступить у конфлікт із охоронцем часу – Кронікою. Гравцям зустрінуться як знайомі персонажі, так і нові. Крім од... Читати далі...

Продовжіть епічну сагу серії Мортал Комбат у новій однокористувацькій кампанії. Цього разу бог грому Рейден вступить у конфлікт із охоронцем часу – Кронікою. Гравцям зустрінуться як знайомі персонажі, так і нові. Крім однокористувацької компанії, гравців чекають як додаткові режими гри, так і безкраї простори розрахованої на багато користувачів гри. Завдяки новому графічному движку всі зубодроблювальні моменти будуть максимально реалістичні та деталізовані, радуючи око будь-якого шанувальника серії. Особливості гри: Нові та старі персонажі - Гравців чекають як знайомі персонажі, такі як Барака, Рейден, Скорпіон, Саб-Зеро, Скарлет, так і нові, досі небачені персонажі. Кастомізація персонажа - Гравці зможуть обирати різні скіни, спеціальні прийоми, обмундирування, а також вступні та переможні ролики, бруталіті та глузування. Новий графічний двигун, покращена анімація, і ще більш жорстокі прийоми X-ray та добивання Fatality.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Mortal Kombat 11 (Аккаунт Xbox One) регіон Аргентина, 1321830083, Warner Bros. Interactive Entertainment, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×