Mortal Kombat 11: Kombat Pack 2 (Mileena, Rambo, і Rain)

Виробник: Warner Bros.

325грн.

Скорочений опис

У Mortal Kombat 11 з'являться Рейн, Міліна та Рембо Разом із легендарним героєм бойовиків Рембо до списку персонажів Mortal Kombat 11 приєднаються всіма улюблені Міліна та Рейн, які вступлять у бій у нашій грі! Розробник... Читати далі...

У Mortal Kombat 11 з'являться Рейн, Міліна та Рембо Разом із легендарним героєм бойовиків Рембо до списку персонажів Mortal Kombat 11 приєднаються всіма улюблені Міліна та Рейн, які вступлять у бій у нашій грі! Розробники та художники доклали всіх зусиль, щоб персонажі виглядали бездоганно. Грати за них - неймовірне задоволення, їх доби смертоносні, а зовнішній вигляд змушує тремтіти. Рейн рубає та заколює своїх ворогів гострим катаром. Він також може застосувати магію, щоб відкрити ворота раніше невідомого водного царства. До речі, розробники переосмислили його класичні прийоми. Тепер він наказує водною стихією новими, несподіваними способами. Що стосується Мілін, то крім звичних кинджалів-сай, вона також використовує в бою гострі як леза пазурі. Вони надійно прикріплені до її нових рукавичок. І, як і решта її спорядження, рукавички виглядають просто дивовижно. Багато гравців люблять образ Канум Мілін, коли вона одягає шолом у стилі Шао Кана. Граючи за Рембо, раз у раз ловиш себе на думці, що Кроніка перенесла нас знову в 1982 рік. Художники персонажів чудово відтворили образ Рембо з фільму «Перша кров». Разом із дизайнерами та кінематографістами вони почерпнули величезну порцію натхнення з цього та наступних фільмів про Рембо. І, звичайно ж, розробникам надзвичайно пощастило, що Сільвестр Сталлоне погодився озвучити одного з найвідоміших персонажів, зіграних ним. Компанія Warner Bros. Entertainment по кілька разів ще раз перевіряла себе, щоб переконатися, що кожне слово, яке вимовляє персонаж, відповідає духу Рембо, яким його пам'ятають і люблять численні шанувальники. Однак, крім цих трьох чудових персонажів, включених до складу набору Kombat Pack 2, Mortal Kombat 11: Ultimate порадує вас та іншими чудовими нововведеннями. У цьому виданні гравцям будуть доступні всі режими, всі персонажі та всі можливості з основної версії гри, набору Kombat Pack 1 та розширення Aftermath. Користувачі, які придбали видання Mortal Kombat 11: Ultimate, також отримають обидві кінематографічні сюжетні кампанії – оригінальну сюжетну лінію базової версії гри та додаткову сюжетну лінію, додану в гру після виходу розширення Aftermath та продовжуючу історію епічної саги Mortal Kom. Kombat 11 Ultimate включає можливість оновлення до версії для PlayStation 5, що дозволить вам насолоджуватися грою в динамічній роздільній здатності 4K, з покращеними візуальними ефектами, скороченим часом завантаження та сумісністю з консолями різних поколінь для деяких режимів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Mortal Kombat 11: Kombat Pack 2 (Mileena, Rambo, і Rain), 1280026309, Warner Bros., Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×