Mortal Kombat XL Edition (Ключ для Steam)

В наявності
Артикул: 1348737229

225грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна гра Mortal Kombat X для STEAM; Kombat Pack 1; Kombat Pack 2. Зверніть увагу, що після активації в бібліотеці стим дане видання відображається як звичайне, при цьому весь додатко... Читати далі...

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна гра Mortal Kombat X для STEAM; Kombat Pack 1; Kombat Pack 2. Зверніть увагу, що після активації в бібліотеці стим дане видання відображається як звичайне, при цьому весь додатковий контект Kombat Pack 1 і Kombat Pack 2 присутній. Шанувальники дочекалися виходу чергової частини легендарної історії, розробленої студією NetherRealm. Десята ювілейна глава по праву вважається найвидовищнішою в історії серії, насиченою поєдинками кінематографічного рівня та свіжими елементами геймплею. З новинок – можливість використовувати та взаємодіяти з предметами навколишнього середовища, впливаючи за їх допомогою на фізику бою. Тепер суперники можуть використовувати три різні стратегії, а також користуватися унікальними прийомами (наприклад, Скорпіон може закликати на допомогу вогонь, пекельних помічників або одночасно застосовувати два меча). Вибирати один із трьох стилів потрібно буде до початку поєдинку. Вирішення купити MortalKombat X Ви не пошкодуєте хоча б тому, що такого рівня відтворення бойових ситуацій ще не було в історії файтингів. Зміни зачепили і сюжет гри, який відтепер буде нелінійним. Його хронологія торкнеться періоду між закінченням попередньої частини та наступними 25 роками. Крім добре знайомих з минулих частин Саб-Зіро та Скорпіона у MortalKombat X з'явиться четверо нових бійців, у тому числі: Кессі Кейдж – дочка Джонні та Соні – та новий імператор Котал Кан. Продюсери також підтвердили повернення у гру Райдена. Загалом, на нас чекає заплутана і складна історія, що затягує і занурює у неймовірно реалістичний світ гри. Інтегровані мережеві функції тепер дозволять кожному гравцеві стати учасником битви глобального рівня, де кожен бій може вплинути на баланс сил. Активація - Steam Якщо не встановлений Steam клієнт, завантажте та встановіть його - Steam Увійдіть у свій обліковий запис Steam або зареєструйте новий, якщо у вас його ще немає. Перейдіть до розділу «Мої ігри» та виберіть «Активувати через Steam». Введіть ключ активації. Після цього гра з'явиться у списку, і ви зможете завантажити гру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Mortal Kombat XL Edition (Ключ для Steam), 1348737229, Warner Bros. Interactive Entertainment, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×