MOUNT AND BLADE: WARBAND – VIKING CONQUEST REFORGED EDITION

В наявності
Артикул: 1220134223
Виробник: ACTIVISION

270грн.

Скорочений опис

Новий сюжет, компаньйони та міні-ігри Доповнення Viking Conquest Reforged Edition для гри Mount & Blade: Warband не тільки виправляє дрібні баги та недоліки, а й розповідає зовсім нову історію про похмуру Ірландію. У про... Читати далі...

Новий сюжет, компаньйони та міні-ігри Доповнення Viking Conquest Reforged Edition для гри Mount & Blade: Warband не тільки виправляє дрібні баги та недоліки, а й розповідає зовсім нову історію про похмуру Ірландію. У процесі проходження на вас чекають компаньйони-собаки та смертоносні підрозділи Берсерка, який можна повернути в армію завдяки підношенням північним богам. Тепер ви можете почати гру як лідер фракції. Полюйте на диких кабанів, щоб добути їжу, але будьте обережні — лісові звірі небезпечніші, ніж може здатися. Гравцям також є нові міні-ігри. Атакуйте ворогів із засідки - несподіваний напад допоможе застати противника зненацька.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: MOUNT AND BLADE: WARBAND – VIKING CONQUEST REFORGED EDITION, 1220134223, ACTIVISION, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×