Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Full Burst

В наявності
Артикул: 1509707854
Виробник: Namco Bandai Games

180грн.

Скорочений опис

«Ніндзя-Шторм 3» у всій красі Покращене та доповнене перевидання однієї з найкращих частин серії файтингів про невтомного Наруто та його друзів. Оновлення помітно додало до графіки, на повну вичавлюючи можливості двигуна... Читати далі...

«Ніндзя-Шторм 3» у всій красі Покращене та доповнене перевидання однієї з найкращих частин серії файтингів про невтомного Наруто та його друзів. Оновлення помітно додало до графіки, на повну вичавлюючи можливості двигуна та уяви розробників. Також у видання включені всі додатки, що вийшли на даний момент, і навіть ексклюзивний контент. Незвичайне 3D-переосмислення жанру файтингів давно полюбилося фанатам і встигло стати своєрідним стандартом. Такої кількості персонажів, як у третій частині, та ще й із усіма доповненнями, ви не знайдете більше ніде у серії. Від неймовірної кількості унікальних технік загубиться навіть досвідчений фанат, а численні арени з досконалою точністю відтворюють знамениті сцени з серіалу. Купуйте NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst і знайдіть свого улюбленого персонажа, щоб стати непереможним, досконало вивчивши його та освоївши всі супер-техніки та секретні прийоми. Насолоджуйтесь розкішним дизайном, який не витрачає даремно жодного дюйма дисплея, викидаючи на вас мільярди кольорових сцен одну за одною. Переможіть ворогів у сюжетному режимі та поборіться у мультиплеєрі з реальними гравцями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Full Burst, 1509707854, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×