Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1509513945
Виробник: Namco Bandai Games

280грн.

Скорочений опис

Довгоочікувана заключна глава Чергова частина 3D-файтингу по знаменитому аніме розрахована насамперед на фанатську аудиторію. Але із цим проблем виникнути не повинно. Ну, хто не бачив у дитинстві «Наруто»? Багато хто і з... Читати далі...

Довгоочікувана заключна глава Чергова частина 3D-файтингу по знаменитому аніме розрахована насамперед на фанатську аудиторію. Але із цим проблем виникнути не повинно. Ну, хто не бачив у дитинстві «Наруто»? Багато хто і зараз залишається вірними фанатами цієї саги. У NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 ви зможете пограти майже за будь-якого значущого персонажа, якого тільки зможете згадати. Згодом механіка серії змінилася слабо, але воно і на краще. Перевірена часом та фанатами бойовка радує своєю різноманітністю і досі. На відміну від стандартних файтингів, де камера розташована збоку арени, вона охоплює всю площу, оскільки розташована за плечем у персонажа. Різні дзюцу та супер-техніки мають впізнавану стилістику, а сюрікени та кунаї б'ють без промаху. Купуйте NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 у нашому магазині та відчуйте себе в шкурі японського ніндзя, пройдіться по історії серіалу, переможіть заклятих ворогів і принесіть славу рідному селі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (Ключ Steam) для ПК, 1509513945, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×