Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto Expansion

В наявності
Артикул: 1509723508
Виробник: Namco Bandai Games

360грн.

Скорочений опис

Молоде покоління Додаток для Ultimate Ninja Storm 4 розповідає про пригоди сина Сьомого Хокагу Наруто. Боруто – молодий, але гарячий та цілеспрямований ніндзя, як і його батько. Доповнення додає кілька ігрових моделей, у... Читати далі...

Молоде покоління Додаток для Ultimate Ninja Storm 4 розповідає про пригоди сина Сьомого Хокагу Наруто. Боруто – молодий, але гарячий та цілеспрямований ніндзя, як і його батько. Доповнення додає кілька ігрових моделей, у тому числі самого Боруто та кількох його друзів. Також новою локацією є перетворене до невпізнання село Коноха. Для ознайомлення з сюжетом аніме, в додатку є кілька сюжетних завдань за участю нових персонажів. Герої мають дуже цікавий набір технік, так що їх можна дуже незвично комбінувати в бою зі старими персонажами. Нове покоління йде! Дайте йому дорогу або зметете. Боруто – символ наступного покоління ніндзя, яке прийшло на зміну нинішньому. Гарячий, сильний та талановитий ніндзя покаже свої таланти у додатку Road to Boruto.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto Expansion, 1509723508, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×