Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1509705895
Виробник: Namco Bandai Games

360грн.

Скорочений опис

Заключна частина гри по "Наруто" NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 - файтинг за мотивами аніме про хлопчика, який мріє стати хокаге. Остання частина присвячена подіям фінальної арки «Наруто» та розповідає про найм... Читати далі...

Заключна частина гри по "Наруто" NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 - файтинг за мотивами аніме про хлопчика, який мріє стати хокаге. Остання частина присвячена подіям фінальної арки «Наруто» та розповідає про наймасштабніші битви серії. Колекція Road to Boruto включає основну гру та чотири доповнення до неї. Крім того, у пак увійшла арка про дітей головних героїв та їх пригоди в оновленій Коноху. Як і колись їхні батьки, Боруто, Сарада та Міцукі готуються до іспиту на чунина. У цей час таємничі вороги порушують спокій світу шинобі. Відмінною рисою файтинг став вид з-за плеча персонажа, що дозволяє бачити арену цілком. Бойова система зазнала удосконалень. Можна вкласти ворога за допомогою рукопашних прийомів, кинути в нього десяток сюрикенів або використати унікальне дзюцу. Найважливішим ресурсом є чакра, про стан якої повідомляє спеціальна смужка з духовною енергією. Як свідчить оригінальний твір, кожна місія шинобі – це командна робота. Тому в бій можна взяти двох помічників. За перемогу присуджуються предмети чи гроші. Валюта витрачається на звання ніндзя, зброю, підмінні речі, колекційні арти. Як арен вибрані місця з «Наруто», де проходили битви в анімі та манзі. Доступний і «Режим пригод», у якому герої виконують нескладні місії у відомих локаціях.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto (Ключ Steam) для ПК, 1509705895, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×