Naruto Shippuden: Ultimate Ninja - Storm Revolution

В наявності
Артикул: 1509712254
Виробник: Namco Bandai Games

160грн.

Скорочений опис

Ніндзя-революція Нова частина серії файтингів по «Ураганним хронікам» поєднує в собі все найкраще, що було в попередніх частинах, повертає все те, що з непорозуміння вирізали з другого та третього «Шторму» і тим самим ро... Читати далі...

Ніндзя-революція Нова частина серії файтингів по «Ураганним хронікам» поєднує в собі все найкраще, що було в попередніх частинах, повертає все те, що з непорозуміння вирізали з другого та третього «Шторму» і тим самим робить «революцію» в жанрі. На одних ідеях попередніх ігор не зіграєш, тому розробники додали масу нового контенту і втілили безліч свіжих ідей в Ultimate Ninja Storm Revolution. Фанати будуть раді побачити безліч знайомих імен, від яких у незвичних до сеттингу людей розбігаються очі, а також продовження та розвиток сюжетної кампанії (яка, до речі, писалася по офіційній манзі і має деякі розбіжності з аніме – свіжий погляд на серіал приємно здивує досвідченого глядача). Інші ж гравці, байдужі до «Наруто» і цінують саме стильний і драйвовий мордобій, будуть підгодовані новими техніками та комбінаціями, великими аренами та фірмовим виглядом «з-за плеча», що дозволяє створювати феєричні стратегії бою. Купуйте NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Revolution у нашому магазині, щоб випробувати в дії нову частину одного з найкращих тривимірних файтингів нашого часу. Мільйони квітів на екрані одночасно – і в цьому «Наруто» не поступається Street Fighter – з усім смаком передають відчуття дзюцу, шикарна звукова режисура порадує як володарів «кіношних» аудіосистем, так і любителів «порубатися» в навушниках, а від вдало виконаного комбо ви будете просто верещати, упиваясь захопленням.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja - Storm Revolution, 1509712254, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×