Nioh 2: The Complete Edition (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

У цій нещадній рольовій пригоді на вас чекають захоплюючі смертельні битви проти полчищ екай. Вам належить створити власного неповторного персонажа і вирушити в пригоду по розорених просторах Японії періоду Сенгоку. Nioh... Читати далі...

У цій нещадній рольовій пригоді на вас чекають захоплюючі смертельні битви проти полчищ екай. Вам належить створити власного неповторного персонажа і вирушити в пригоду по розорених просторах Японії періоду Сенгоку.

Nioh 2: Complete Edition включає всі матеріали Nioh 2, а також три додаткові розширення: «Учень Тенгу», «Столиця в пітьмі» та «Перший самурай».

◆ Учень Тенгу

"Учень Тенгу" перенесе героя в кінець періоду Хейан, де клани Гендзі і Хейке люто боролися один з одним. Історія їхніх битв - своєрідний пролог, який розкриє таємницю того, як розпочалися події Nioh 2.

◆ Столиця у пітьмі

Події «Столиці в темряві» розгортаються в середині періоду Хейан, коли злі духи та екай поширилися по всій Японії. Головний герой вирушить прямо в столицю, де йому належить дізнатися, що пов'язує ще більш далеке минуле з сьогоденням, з якого він прибув.

◆ Перший самурай

"Перший самурай" відправляє головного героя на перевал Suzuka на початку періоду Хейан. У кульмінаційному розширенні саги Nioh 2 вам доведеться знову зіткнутися із заклятим ворогом - Отакемару.

Особливості ПК-версії:

  • Повне налаштування клавіатури та миші
  • Підтримка контролерів
  • Підтримка ультрависокої роздільної здатності 4K*
  • Підтримка ультрашироких екранів*
  • Підтримка моніторів з HDR та частотою 144 Гц*
  • 60/120 кадрів/с*
  • Можливість крос-платформної гри з користувачами Steam
    *Потрібен монітор/комплектуючі за допомогою цих режимів.

Ексклюзивний бонус
Ексклюзивний Шолом Райдзін, який можна отримати, обравши "Дари" (Boons) у храмі.

Image 2

Зверніть увагу: у майбутньому деякі мережеві елементи цієї гри можуть бути відключені.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!