Mortal Kombat 11 (Акаунт Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Warner Bros.

90грн.

Скорочений опис

Продовжіть епічну сагу серії Мортал Комбат у новій однокористувацькій кампанії. Цього разу бог грому Рейден вступить у конфлікт із охоронцем часу – Кронікою. Гравцям зустрінуться як знайомі персонажі, так і нові. Крім од... Читати далі...

Продовжіть епічну сагу серії Мортал Комбат у новій однокористувацькій кампанії. Цього разу бог грому Рейден вступить у конфлікт із охоронцем часу – Кронікою. Гравцям зустрінуться як знайомі персонажі, так і нові. Крім однокористувацької компанії, гравців чекають як додаткові режими гри, так і безкраї простори розрахованої на багато користувачів гри. Завдяки новому графічному движку всі зубодроблювальні моменти будуть максимально реалістичні та деталізовані, радуючи око будь-якого шанувальника серії.

Особливості гри:

  • Нові та старі персонажі - Гравців чекають як знайомі персонажі, такі як Барака, Рейден, Скорпіон, Саб-Зеро, Скарлет, так і нові, досі небачені персонажі.
  • Кастомізація персонажа - Гравці зможуть обирати різні скіни, спеціальні прийоми, обмундирування, а також вступні та переможні ролики, бруталіті та глузування.
  • Новий графічний двигун, покращена анімація, і ще більш жорстокі прийоми X-ray та добивання Fatality.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!