FIFA 21: Champions Edition (Акаунт Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

200грн.

Скорочений опис

FIFA 21: Champions Еdition – це чергова частина серії футбольних симуляторів EA Sports, історія якої сягає 1993 року. Гра знову пропонує як однокористувацький, так і розрахований на багато користувачів режим. Як і кожен ... Читати далі...

FIFA 21: Champions Еdition – це чергова частина серії футбольних симуляторів EA Sports, історія якої сягає 1993 року. Гра знову пропонує як однокористувацький, так і розрахований на багато користувачів режим. Як і кожен рік, ми можемо знайти у грі реальних гравців та команди, які приведуть нас до перемоги у наступних матчах. Студія EA Sports знову відповідає за виробництво.

FIFA 21: Видання Champions включає:
  • Гра на 3 дні раніше (грайте з 6 жовтня)
  • До 12 рідкісних золотих наборів FUT 21 (1 тиждень протягом 12 тижнів)
  • 1 гравець з обкладинки в оренду у FUT (на 5 матчів FUT)
  • Вихованця академії клубу у режимі кар'єри (перспективного молодого гравця з потенціалом зірки світового класу)
  • 1 посла FUT на вибір (вибирайте 1 із 3 гравців на 3 матчі FUT)
  • Особливі комплекти форми FUT та предмети стадіону
Якщо ми говоримо про ФІФА 21 буде мати покращений досвід, принаймні в технічному плані. Потужність нових консолей дозволить покращити моделі гравців, анімацію та поведінку, більш реалістичні погодні умови, нову систему освітлення та візуалізації графіки або об'ємного звуку. Все це покликане зробити атмосферу стадіонів, що відтворюється в грі, що більш запам'ятовується, ніж будь-коли.

Атмосфера стадіонів має бути однією з найсильніших сторін FIFA 21.

EA Sports планує впровадити crossplay у FIFA, дозволяючи гравцям з різних платформ конкурувати один з одним. На жаль, крім цього запевнення, поки студія не має жодних інших новин на цю тему. Коли вони це зроблять, вони поділяться цим із спільнотою.

Гра знову пропонує як однокористувацький, так і розрахований на багато користувачів режим. Як і кожен рік, ми можемо знайти у грі реальних гравців та команди, які приведуть нас до перемоги у наступних матчах.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!