GhostRunner (Аккаунт Steam) для ПК

В наявності

90грн.

Скорочений опис

Все, що залишилося від людства, це Башта Дхарма — надконструкція, всередині якої ось уже ціле століття живуть люди, що вижили після апокаліпсису. Похмурі вулиці футуристичного міста охоплені насильством, а колись процвіт... Читати далі...

Все, що залишилося від людства, це Башта Дхарма — надконструкція, всередині якої ось уже ціле століття живуть люди, що вижили після апокаліпсису. Похмурі вулиці футуристичного міста охоплені насильством, а колись процвітаюче суспільство знаходиться на межі вимирання під тиранічним правлінням Кімастера.

Ви – Ghostrunner, один з елітних бійців, створених Архітектором (Architect) – законним правителем Вежі, щоб підтримувати порядок та захищати невинних. Проведіть Джека (Jack) через нижні рівні Дхарми, поки він намагається звикнути до реальності, в якій опинився, прокинувшись через два десятиліття. Виконуйте інструкції таємничого Шепоту (Whisper), щоб вибратися з зони бойових дій та знайти відповіді. Використовуйте свої надлюдські рефлекси, щоб ухилятися від куль, миттєво наближатися до ворогів і розбивати їх одним елегантним ударом мономолекулярної кібер-катани.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!