Forza Horizon 3 (Ключ Xbox) Регион Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1330306103
Виробник: Playground Games

1 292грн.

Скорочений опис

Нова частина приголомшливого спін-офу серії Forza - Forza Horizon 3! Ви – голова фестивалю Горизонт. Змінюйте все! Наймайте та звільняйте своїх друзів, досліджуйте Австралію, спробуйте понад 350 автомобілів. Зробіть ваш ... Читати далі...

Нова частина приголомшливого спін-офу серії Forza - Forza Horizon 3! Ви – голова фестивалю Горизонт. Змінюйте все! Наймайте та звільняйте своїх друзів, досліджуйте Австралію, спробуйте понад 350 автомобілів. Зробіть ваш Горизонт найкращим святом автомобілів, музики та свободи! Ігри: Гігантський відкритий світ, який можна досліджувати більш ніж на 350 автомобілях! Будьте головою вашого фестивалю – з новою системою Horizon Blueprint, ви можете створювати та ділитися власними перегонами. Ви навіть можете найняти ваших друзів для підвищення популярності вашого фестивалю, і якщо вони не виграють гонки - звільнити їх. Величезна кількість гонок та змагань. Кооперативний режим на 4х гравців для підкорення доріг в режимі компанії. Величезні можливості тюнінгу автомобілів – зробіть своє авто унікальним. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії гри Forza Horizon 3 для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!