Diablo II: Resurrected (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1487599395
Виробник: Blizzard Entertainment

799грн.

Скорочений опис

Diablo® II: Resurrected™ — повне відтворення легендарної гри Diablo II з доповненням Lord of Destruction® від Blizzard Entertainment, яка колись заклала основи жанру «екшн-РПГ». Досвідчені гравці та ті, хто пропустив ори... Читати далі...

Diablo® II: Resurrected™ — повне відтворення легендарної гри Diablo II з доповненням Lord of Destruction® від Blizzard Entertainment, яка колись заклала основи жанру «екшн-РПГ». Досвідчені гравці та ті, хто пропустив оригінальну версію для PC 20 років тому, зможуть поринути в нестаріючий ігровий процес Diablo® II з покращеною графікою та звуком завдяки можливостям сучасних ігрових пристроїв. Підніміться по Забутій вежі, прорубайте шлях через джунглі Кураста, візьміть штурмом брами пекла і здолайте самого Діабло. А потім підніміться на пік Арреат і воюйте з Владикою руйнування Баалом у Цитаделі Світобудови. На знайомому екрані вибору персонажа навколо багаття зібралися сім найбільших захисників Санктуарія: амазонка, ассасин, варвар, друїд, некромант, паладин та чарівниця. Кожен із цих класів можна розвивати безліччю різних способів, покладаючись на різні вміння та підбираючи відповідне спорядження. У Diablo® II: Resurrected можна грати як поодинці, так і в компанії до восьми осіб у спільному режимі на будь-якій підтримуваній платформі. А потім можна випустити пару, беручи участь у захоплюючих PvP-дуелях за межами міста - не забудьте зібрати трофейні вуха повалених гравців.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!