Alan Wake: Remastered (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1488657762
Виробник: Remedy Entertainment

470грн.

Скорочений опис

У цьому відзначеному нагородами кінематографічному бойовику письменник Алан Вейк вирушає на відчайдушні пошуки своєї зниклої дружини Еліс. Після її таємничого зникнення з містечка Брайт-Фоллс на північному заході тихооке... Читати далі...

У цьому відзначеному нагородами кінематографічному бойовику письменник Алан Вейк вирушає на відчайдушні пошуки своєї зниклої дружини Еліс. Після її таємничого зникнення з містечка Брайт-Фоллс на північному заході тихоокеанського узбережжя він виявляє сторінки з жахливою історією, нібито написаною ним, але про що він сам не пам'ятає. Незабаром Вейку доводиться ставити під сумнів власну здатність до здорового глузду, оскільки сторінка за сторінкою історія на очах стає реальністю: ворожа темна надприродна сила захоплює всіх, з ким стикається, налаштовуючи їх проти письменника. У нього немає вибору, окрім як протистояти силам пітьми, озброївшись лише ліхтариком, пістолетом і тим, що залишилося від його розірваного розуму. Жахлива подорож у пошуках розгадки запаморочливої таємниці приведе його до жахливої прірви. Alan Wake Remastered пропонує повну версію гри і включає основну гру та два її сюжетні доповнення, The Signal і The Writer, з новою приголомшливою графікою в 4K. Напружена епізодична історія наповнена несподіваними поворотами, що захоплюють дух подіями та інтенсивними битвами, в яких знадобиться щось більше, ніж зброя, щоб розігнати пітьму. Катсцени, химерний склад персонажів та величні види північного заходу тихоокеанського узбережжя були покращені для створення вражаючого візуального ефекту та напруженої атмосфери.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!