Forza Motorsport 6 (Ключ Xbox One) Регион Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1505305125
Виробник: Turn 10

850грн.

Скорочений опис

Forza Motorsport - один із найкращих гоночних симуляторів повертається. На вас чекають понад 450 відтворених у найдрібніших деталях машин, з працюючими кабінами та реалістичними пошкодженнями. Тюнінгуй автомобілі під сві... Читати далі...

Forza Motorsport - один із найкращих гоночних симуляторів повертається. На вас чекають понад 450 відтворених у найдрібніших деталях машин, з працюючими кабінами та реалістичними пошкодженнями. Тюнінгуй автомобілі під свій стиль водіння. Гоняй по 26 знаменитих трасах по всьому світу, включаючи Дайтон, Ле-Ман та інші. Вступай у кращу ігрову спільноту, присвячену гонкам, тюнінгу та фарбуванню машин. Вигравай у гонках проти інших гравців та просуйся у таблиці лідерів. Ігри: Гоняй на трасах з реалістичними суперниками за технологією Drivatar, що симулює поведінку реальних гравців! Грай із друзями в режимі на 2 гравці на розділеному екрані (split-screen), або ж почни підкорювати таблицю лідерів у розрахованих на багато користувачів гонках на 24 гравці. Захоплююча дух графіка з роздільною здатністю 1080p при 60 кадрах/с. Дощова погода, 3D-калюжі та нічні перегони – це справжнє випробування для гонщиків. Найсучасніший двигун ForzaTech забезпечує безкомпромісний екшен і досконалу фізику без гальм. Величезний автопарк – 450 автомобілів, відтворених у найдрібніших деталях. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії гри Forza Motorsport 6 для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox 360: Виконайте вхід до облікового запису Microsoft, для якого потрібно активувати код передоплати. Натисніть кнопку запуску Guide на геймпаді. Виберіть Ігри та програми, а потім виберіть Активувати код. Введіть 25-значний код передоплати та виберіть Готово. Коли з'явиться запит, виберіть Так, щоб підтвердити активацію.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!