Grand Theft Auto Online: Whale Shark Cash Card ($3,500,000) (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1515248394
Виробник: Rockstar Games

1 130грн.

Скорочений опис

Придбайте платіжну картку «Китова акула», щоб отримати $3,500,000 для GTA Online. Внутрішньоігрова валюта використовується для покупки зброї, засобів пересування, одягу та атрибутики. УВАГА: Цей продукт призначений тільк... Читати далі...

Придбайте платіжну картку «Китова акула», щоб отримати $3,500,000 для GTA Online. Внутрішньоігрова валюта використовується для покупки зброї, засобів пересування, одягу та атрибутики. УВАГА: Цей продукт призначений тільки для активації на Xbox One версії гри Grand Theft Auto V: Online, для використання продукту потрібний аккаунт Rockstar Social Club і копія гри Grand Theft Auto V (Xbox One). Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!