Assassin's Creed: The Ezio Collection (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1518766839
Виробник: Ubisoft Studios

323грн.

Скорочений опис

Творіть історію разом із легендарним майстром-ассасіном Еціо Аудиторі та Фіренце, граючи в Assassin's Creed: Еціо Аудиторі. Колекція, куди входять оновлені версії Assassin's Creed II, Assassin's Creed Братство Крові та A... Читати далі...

Творіть історію разом із легендарним майстром-ассасіном Еціо Аудиторі та Фіренце, граючи в Assassin's Creed: Еціо Аудиторі. Колекція, куди входять оновлені версії Assassin's Creed II, Assassin's Creed Братство Крові та Assassin's Creed Одкровення. Дізнайтеся все про життя Еціо, навчитеся мистецтву ассасинів і помститься за зраду своєї сім'ї: почніть подорож Італією епохи Відродження, відвідайте найбільше місто цієї країни - Рим, і завершіть пригоди в Константинополі XVI століття. Assassin's Creed II: початок саги про Еціо. В Італії епохи Відродження ви станете учасником суворих битв та познайомитеся зі світом розкоші, творчості та кривавих змов. Assassin's Creed Братство Крові: перенесіться разом з Еціо до Риму – найбільше місто Італії, осередок влади, жадібності та пороку. Візьміть на себе керування справжнім братерством ассасинів. Assassin's Creed Одкровення: два ассасини, одна доля. Вирушайте в останню пригоду – слідуйте шляхом Альтаїра, наставника Еціо. Знайдіть відповіді на всі запитання в Константинополі XVI століття, в самому серці Османської імперії. Особливості гри Assassin's Creed: Еціо Аудитор. Колекція: Життєвий шлях Еціо Ваш протагоніст – Еціо, найвідоміший ассасин серії Assassin's Creed. Виконуйте повні дивовижних відкриттів завдання кампаній та доповнень до трьох ігор колекції – дізнайтеся, як звичайний юнак зміг стати легендарним ватажком ассасинів братства. Версії нового покоління Насолоджуйтесь класичною трилогією на приставках нового покоління. Отримайте можливість по-справжньому зануритися в історію завдяки роздільній здатності 1080p, частоті 30 кадрів в секунду, оновленої графіки та впровадженим технологіям постобробки. Захоплюючі ігри та додаткові ролики Пройдіть всі три кампанії та відповідні доповнення та дізнайтесь більше про життя Еціо завдяки короткометражним фільмам Assassin's Creed Lineage та Assassin's Creed Embers.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!