Ghostrunner (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Артикул: 1518816199
Виробник: 505 Games

326грн.

Скорочений опис

Ghostrunner - це жорстока гра-слешер від першої особи з супердинамічний сюжетом, що розгортається в похмурому світі кіберпанку футуристичної надконструкції. Підіймайтеся вгору баштою Дхарма, що стала останнім притулком л... Читати далі...

Ghostrunner - це жорстока гра-слешер від першої особи з супердинамічний сюжетом, що розгортається в похмурому світі кіберпанку футуристичної надконструкції. Підіймайтеся вгору баштою Дхарма, що стала останнім притулком людства після всесвітньої катастрофи. Пройдіть шлях знизу догори, зустрініться з тираном Кімастер і віддайте йому за заслугами. Вулиці цього міста-вежі охоплені насильством. Ваш залізний кулак та зневага до людського життя повинні зруйнувати встановлені Кімастером порядки. Кількість ресурсів зменшується, і місце, де тепляться залишки життя, все більше поринає у полювання на слабких і хаос. Наближається останній бій – спроба запобігти остаточному вимиранню людства. Для Xbox Series X одразу будуть доступні безкоштовні оновлення, які пропонують нові ігрові режими, у тому числі Hardcore mode, Killrun mode та Photo mode. Ключові особливості гри Ghostrunner: Ви володієте холодною зброєю краще, ніж будь-хто з живих на Землі, і вороги завжди перевершують вас числом, але не вмінням. Потрошіть ворогів мономолекулярним мечем-катаною, уникайте куль завдяки своїм надприродним рефлексам і застосовуйте різноманітні спеціальні техніки, щоб перемогти в бою. Механіка бою «один удар-одна смерть» робить сутички динамічними та інтенсивними. Використовуйте свою чудову рухливість (і контрольні точки, що часто зустрічаються), щоб без страху вступити в нескінченний танець зі смертю. Гра Ghostrunner пропонує унікальний режим одиночної гри: динамічна жорстока битва в оригінальній атмосфері, в якій наукова фантастика поєднується з постапокаліптичною тематикою. Гра розповість вам історію світу, що залишився у минулому, і мешканці якого змушені постійно боротися, щоби вижити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!