Assassin's Creed: Origins (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1534002072
Виробник: Ubisoft Entertainment

238грн.

Скорочений опис

• ТАЄМНИЧИЙ СВІТ СТАРОДАВНЬОГО ЕГІПТУ – Розшукайте загублені в пісках гробниці, досліджуйте великі піраміди, розкрийте секрети, які таять у собі мумії, і дізнайтеся про наміри останніх фараонів і навіть самих богів. • ПО... Читати далі...

• ТАЄМНИЧИЙ СВІТ СТАРОДАВНЬОГО ЕГІПТУ – Розшукайте загублені в пісках гробниці, досліджуйте великі піраміди, розкрийте секрети, які таять у собі мумії, і дізнайтеся про наміри останніх фараонів і навіть самих богів. • ПОЧАТОК ІСТОРІЇ – Настав час звернутися до джерел. Вперше у грі буде показано початковий розділ історії Assassin's Creed. Ваш персонаж - Байєк, захисник Єгипту. Саме з його долею пов'язані події, результатом яких стане створення Братства ассасинів. • ОБНОВЛЕНА МЕХАНІКА ЕКШН-RPG – Вам доведеться освоїти повністю оновлену механіку бою. Ви зможете роздобути безліч видів зброї, що володіє різними властивостями. Спробуйте опрацьовану систему прогресу в кращих традиціях жанру RPG, вибирайте вміння та випробувайте свої сили, борючись із особливо небезпечними босами. • ЗАПАМ'ЯТО ПРИГОДИ У КОЖНОМУ ЗАВДАННІ – Виконуйте завдання у зручному для вас темпі. Кожне завдання – це нова історія, яка нікого не залишить байдужим. Вас чекають яскраві персонажі та дивовижні звершення. • НОВІ ТЕРИТОРІЇ – Ваш шлях пролягатиме від берегів Середземного моря до пірамід у Гізі серед спекотних пустель та квітучих оаз. Вам належить відбиватися від диких звірів і боротися з нещадними воїнами, щоб досліджувати цей загадковий та незбагненний край.

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!