Pathologic 2 (Ключ Xbox One/PC)

Новинка
В наявності

170грн.

Скорочений опис

Pathologic 2 - це драматичний трилер з оповідальним сюжетом про боротьбу зі смертельною епідемією в відокремленому сільському містечку. Місто вмирає. Зіткніться з реаліями суспільства, що руйнується, роблячи важкий вибір... Читати далі...

Pathologic 2 - це драматичний трилер з оповідальним сюжетом про боротьбу зі смертельною епідемією в відокремленому сільському містечку. Місто вмирає. Зіткніться з реаліями суспільства, що руйнується, роблячи важкий вибір у, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Чума не просто хвороба Ви не можете врятувати всіх.

Чума пожирає місто. Головний місцевий цілитель помер, і тепер вам належить зайняти його місце. Вам доведеться шукати несподіваних союзників. Місцеві дітлахи щось приховують. Спробуйте зіграти за їхніми правилами.

У вас є лише 12 днів.

- 12 днів у дивному місті, охопленому смертельною хворобою.
- Час має вирішальне значення: якщо не розпоряджатися ним дбайливо, він просто закінчиться, і вам доведеться вибирати, як провести безцінні хвилини, які у вас є.
- Трилер про виживання. Вам належить керувати функціями свого організму, компенсуючи голод, спрагу, виснаження тощо. буд. Це не зводиться до збирання ресурсів. Виживати самотужки складно, вам доведеться перемагати союзників.
- Тяжка битва. Управління параметрами свого тіла спочатку може здатися терпимим, але з часом стає все важчим і важчим. Ваше власне тіло тільки й чекає на можливість здатися і зрадити вас. Все змінюється від поганого на гірше. і шанси складаються проти вас.
- Дуель з ворогом, якого не можна вбити. Ваш головний ворог - сама чума, безтілесна і зла сутність, яку ви повинні перемогти ... не маючи для цього коштів. Вона сильніша і підступніша, ніж ви можете собі уявити.
- Грабувати, вбивати, грабувати, красти, обмінювати, просити... чи ні. Вам потрібні ресурси, щоб вижити, і тільки вирішувати, як їх отримати.
- Бої короткі, некрасиві і жорстокі, хоч і не завжди смертельні, багато людей, у тому числі й ви, вважали за краще обміняти б гаманець на життя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані