Підписка Xbox Game Pass на 1 місяць для ПК (Win 10) | Усі країни

В наявності

330грн.

Скорочений опис

Xbox пропонує все нові і більш вигідні способи доступу до самих класних ігор. За невелику щомісячну плату абонемент Xbox Game Pass дає необмежений доступ більш ніж до 100 відмінним ігор, включаючи популярні назад сумісні... Читати далі...

Xbox пропонує все нові і більш вигідні способи доступу до самих класних ігор. За невелику щомісячну плату абонемент Xbox Game Pass дає необмежений доступ більш ніж до 100 відмінним ігор, включаючи популярні назад сумісні гри з Xbox 360 і блокбастери для Xbox One. Каталог абонемента Xbox Game Pass поповнюється новими іграми кожен місяць (іноді гри вилучаються з каталогу), так що в ньому завжди знайдуться цікаві новинки! Завантажуйте ігри провідних видавництв і повноцінно грайте в них в офлайновом режимі до 30 днів! Абонемент Xbox Game Pass дозволяє грати дійсно без кінця. Для доступу до ігор потрібно активна підписка. Ігри, включені в підписку, можуть змінюватися з часом, можуть залежати від країни і можуть бути доступні не у всіх країнах.

C Xbox Game Pass у вас завжди буде в що пограти. Знайдіть і завантажте гри, в які ви давно хотіли пограти, в тому числі легендарні старі видання в максимальній якості, без проблем з потокової передачею або підключенням. Насолоджуйтеся іграми всіх жанрів, такими як бойовики і пригоди, а також сімейні ігри, жорсткі шутери і спортивні симулятори.

Підписка XBOX GAME PASS працює в наступних регіонах:

Регіон: Росія, Аргентина, Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, колишня Югославська Республіка Македонія, Угорщина, Венесуела, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Канада, Колумбія, Колумбія, Колумбія,, Польща, Португалія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Словаччина , Південна Африка, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Туреччина, Великобританія, Об'єднані Арабські Емірати, Сполучені Штати Америки

Як активувати?

  • Перейдіть на сторінку https://www.xbox.com
  • Увійдіть до свого облікового запису. Якщо аккаунта немає, зареєструйте його.
  • Наведіть курсор миші на посилання свого аккаунта (в правому верхньому куті екрану) з'явиться меню, натисніть кнопку «Активувати код».
  • На наступній сторінці натисніть «Погасити»,
  • Введіть ваш код
  • Натисніть "Підтвердити",
  • Натисніть «Підтвердити» ще раз, щоб призначити код вашого профілю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!