Підписка Xbox Game Pass Ultimate на 7 днів (Xbox / Win10) | Усі країни

Топ
В наявності

120грн.

Скорочений опис

УВАГА! Ви можете підсумувати ці коди c максимальним продовженням передплати на 36 місяців вперед. (наприклад активувати 30 кодів і отримати 210 днів) Програма Xbox Game Pass ULTIMATE відкриває доступ до відмінних ігор ... Читати далі...

УВАГА! Ви можете підсумувати ці коди c максимальним продовженням передплати на 36 місяців вперед. (наприклад активувати 30 кодів і отримати 210 днів)

Програма Xbox Game Pass ULTIMATE відкриває доступ до відмінних ігор за вигідною ціною. Ви можете в будь-який момент скачати зі сховища одну з безлічі ігор Xbox Game Pass. Колекція ігор постійно поповнюється. Переваги учасників програми включають наступне.

 • Необмежена можливість завантажувати ігри Xbox Game Pass зі сховища і грати в них в будь-який зручний час. Доступ до всіх кращим ігор Xbox Game Pass ULTIMATE. У сховищі завжди знайдеться щось цікаве для вас. Виберіть одну гру або грайте відразу в усі - як вам захочеться.
 • Знижка 10% при цифрових покупках ігор Xbox Game Pass.
 • Можливість пограти в нові ігри Xbox Game Pass за п'ять днів до їх офіційного випуску. Доступ до таких ігор надається на обмежений час.

Інструкція про АКТИВАЦІЇ

 • Як погасити код на Windows 10:
  - Відкрийте Microsoft Store.
  - Виберіть меню Додатково (поруч з полем пошуку).
  - Виберіть пункт Активувати код. Якщо ви ще не виконали вхід, увійдіть в обліковий запис Microsoft, для якої ви хочете використовувати код.
  - Введіть код і натисніть Активувати.
 • Можна на офіційному сайті: https://redeem.microsoft.com/

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!