Plants vs. Зомби: Battle for Neighborville (Акаунт Steam) для ПК

В наявності
Виробник: EA Electric

90грн.

Скорочений опис

Дивакуватий командний шутер від EA повертається ще більше і краще ніж раніше.Заряджайте свої горохомети: на вас чекає заварушка в новій химерній грі франшизи Plants vs. Зомбі. Напруження пристрастей вийшло за межі Нейбо... Читати далі...

Дивакуватий командний шутер від EA повертається ще більше і краще ніж раніше.

Заряджайте свої горохомети: на вас чекає заварушка в новій химерній грі франшизи Plants vs. Зомбі. Напруження пристрастей вийшло за межі Нейборвіля — тепер ви можете вільно підкорювати простори районів, які опинилися в центрі одного з найспекотніших протистоянь в історії ігор.

Виберіть персонажа одного з 20 класів та повністю змініть його на свій смак. Грайте у своєму стилі та отримуйте нові нагороди за кожну перемогу на полі бою.

Об'єднайтеся з друзями на одному екрані або по мережі і разом здолайте низку нових випробувань: топчіть орди ворогів у PvE, боріться з іншими гравцями або приєднуйтесь до загального божевілля на новій бойовій арені.

Зростання ставок

З появою трьох відкритих районів та PvE-режиму напруження пристрастей у Террі стало ще спекотніше. Зберіть у новому парку команду до 4 осіб і поверніть контроль над Стурбованим лісом, Похилою горою та центром Нейборвіля.

Ігри з друзями

У кожному режимі можна поєднати сили з друзями на розділеному екрані. Покличте в команду до трьох гравців і боріться у відкритих районах. Або ж влаштуйте заміс у мережевих іграх, де може брати участь одразу до 24 гравців.

Змінювані персонажі

Одвічна битва між рослинами та зомбі переживає новий розквіт! На вас чекають 20 класів, що повністю змінюються, а також особливий командний клас для кожної фракції. Розкрийте особливості кожного класу у шести PvP-режимах та на новій бойовій арені.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!