Передплата Xbox Game Pass Ultimate на 1 місяць (Xbox/Win10) | Всі країни

Топ
В наявності

545грн

Скорочений опис

XBOX GAME PASS ULTIMATE 1 місяць Оплативши цей товар, ви отримаєте код картки, який можна використовувати для створення нового або продовження існуючого облікового запису XBOX GAME PASS ULTIMATE терміном на 1 місяць. Під... Читати далі...

XBOX GAME PASS ULTIMATE 1 місяць

Оплативши цей товар, ви отримаєте код картки, який можна використовувати для створення нового або продовження існуючого облікового запису XBOX GAME PASS ULTIMATE терміном на 1 місяць.

Підписка Game Pass Ultimate включає Xbox Live Gold і необмежений доступ більш ніж до 100 високоякісних ігор для консолі та ПК.
При покупці та активації Xbox Game Pass Ultimate підписки Xbox Live Gold та Xbox Game Pass автоматично оновлюються.

Підписка Ultimate включає:

  • Xbox Game Pass для консолей
  • Xbox Game Pass для ПК
  • Xbox Live Gold

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

При покупці та активації підписки Ultimate існуючі підписки Xbox Live Gold або Xbox Game Pass оновлюються до Ultimate на основі коефіцієнта конвертування залежно від днів, що залишилися. Детальний опис див. на сторінці https://www.xbox.com/ru-RU/xbox-game-pass. Коефіцієнт конвертування також діє щодо майбутніх активацій кодів і може змінюватися. Будь-який перехід на Ultimate є остаточним: якщо ви перейшли на цей статус, ви не зможете повернутися до попереднього.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Передплата Xbox Game Pass Ultimate на 1 місяць (Xbox/Win10) | Всі країни, Card-30, Передплата Xbox Game Pass

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×