Передплата Xbox Live Gold Золотий Статус на 1 місяць, (Всі Країни)

Топ
В наявності

340грн.

Скорочений опис

Золотий статус Xbox Live Gold на 1 місяць – відкриває для вас великі можливості! ! На Xbox 360 не працює! Грайте з друзями та будуйте чарівні світи. Змагайтеся у динамічних матчах, що потребують високої швидкості та митт... Читати далі...

Золотий статус Xbox Live Gold на 1 місяць – відкриває для вас великі можливості!

! На Xbox 360 не працює!

Грайте з друзями та будуйте чарівні світи. Змагайтеся у динамічних матчах, що потребують високої швидкості та миттєвих рішень. Неважливо, ви є любителем кооперативного або змагального геймплею, в Xbox Live знайдуться ігри на будь-який смак. У глобальній ігровій спільноті ви завжди зможете знайти партнера для гри, що підходить вам за навичками.

Особливості товару:

  • Два рази на місяць ви будете отримувати доступ до каталогу ретельно відібраних популярних ігор, що включає світові хіти і новинки від кращих розробників.
  • Раз на тиждень можна скористатися ексклюзивними знижками до 75% в Xbox-магазині на ігри, доповнення та інший контент.
  • Завдяки Xbox Live ви можете збиратися разом, спілкуватись у голосовому чаті, легко входити в ігри всією командою. Учасники команди також можуть обмінюватися повідомленнями, граючи в різні ігри. Тепер підтримується і режим розрахованої на багато користувачів гри між Xbox One і ПК з операційною системою Windows 10.
  • Є мультиплеєр та ігри зі статусом Gold.
  • Можливість протестувати нові продукти перед тим, як зробити покупку завдяки вільному доступу до їх демонстраційних версій.

Цей ключ надається лише у цифровому форматі. Фізична доставка не здійснюється.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!