Rayman Legends (Xbox One)

В наявності

505грн.

Скорочений опис

Rayman Legends - нові пригоди Рейман і його друзів від легендарного Мішеля Ансельма і зоряної команди розробників! Наш чарівний герой зі своїми вірними друзями вирушає на прогулянку в чарівний ліс. Там вони випадково на... Читати далі...

Rayman Legends - нові пригоди Рейман і його друзів від легендарного Мішеля Ансельма і зоряної команди розробників! Наш чарівний герой зі своїми вірними друзями вирушає на прогулянку в чарівний ліс. Там вони випадково натикаються на дивний намет, де знаходять безліч цікавих картин. І все б нічого, якби одна з них, із зображенням середньовічних мотивів, що не засмоктала б всю компанію в свій світ ...

Ось тут-то і починаються пригоди наших героїв! Щоб дізнатися секрети кожної з картин, подолати всі перешкоди і перемогти всіх казкових чудовиськ Рейману, Глобокс і Тріксі знадобиться ваша допомога. Навички, кмітливість і швидкість реакції - ось, що потрібно, щоб досліджувати чарівний світ середньовіччя. Пройдіть музичні рівні і 3D-бої з босами на покращеному движку UbiArt, поодинці і в кооперативному режимі - в нові пригоди з невгамовним Рейманом!

Особливості гри:

  • Нові випробування: змагайтеся з друзями у виконанні різноманітних завдань, які перевірять ваші навички і швидкість реакції. Таблиці лідерів дозволять вам побачити свою позицію серед результатів інших гравців.
  • Рейман запалює: підстрибуйте в такт барабану, наносите удари під баси, з'їжджайте по канату під час гітарного сустейна. Витримка і ритм - ваші головні інструменти в проходженні музичних рівнів. Чи зможете ви стати платформерной зіркою?
  • Кооперативний режим до чотирьох гравців: як і раніше, ви зможете відправитися рятувати луговину Снов з трьома друзями, зібравшись разом або граючи по мережі. Кожен учасник може підключитися або відключитися в будь-який момент гри!
  • Бої з босами в 3D: Головна перевага босів перед Рейманом і компанією в тому, що вони тривимірні! Дракони і інші казкові істоти можуть атакувати з різних кутів, тому вам доведеться постаратися, щоб здолати їх.
  • Покращений движок UbiArt: Движок UbiArt тепер дозволяє використовувати тривимірні елементи і нову систему освітлення та відтворення, вдосконалюючи графіком.
  • Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується!