Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition (Ключ Rockstar Launcher) для ПК

В наявності
Виробник: Rockstar Games

1 365грн.

Скорочений опис

США, 1899 рік. Епоха Дикого Заходу добігає кінця. Служителі закону методично полюють на рештки банд. Тих, хто не хоче здатися, вбивають. Після пограбування банку Артур Морган та інші підручні Датча ван дер Лінде змушені ... Читати далі...

США, 1899 рік. Епоха Дикого Заходу добігає кінця. Служителі закону методично полюють на рештки банд. Тих, хто не хоче здатися, вбивають. Після пограбування банку Артур Морган та інші підручні Датча ван дер Лінде змушені втекти. Їхня банда має брати участь у крадіжках, грабежах та перестрілках у самому серці Америки, на непривітній землі, де щодня – це боротьба за виживання. За ними по п'ятах ідуть федеральні агенти та найкращі в країні мисливці за головами, а саму банду розривають внутрішні суперечності. Артуру належить вибрати, що для нього важливіше: його власні ідеали чи вірність людям, які його виростили. Гра Red Dead Redemption 2 від творців Grand Theft Auto V та Red Dead Redemption – це грандіозний розповідь про життя в Америці на зорі сучасної епохи. Цей продукт є ключем до активації ліцензійної копії Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live аккаунт або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є акаунт Xbox Live, просто увійдіть до вашого акаунта Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає акаунта Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий аккаунт. Потім увійдіть до вашого акаунта Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Упевніться, що увімкнено аккаунт Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть пункт Активувати код. Введіть 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition (Ключ Rockstar Launcher) для ПК, Card-8014, Rockstar Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×