Resident Evil: 2 - Deluxe Edition (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина

В наявності
Виробник: Capcom

280грн.

Скорочений опис

RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 - це не просто hd рімейк, це фактично нова гра, створена з нуля на графічному движку сьомої частини. І тому ми отримуємо розкішну кінематографічну графіку, що дозволяє повністю поринути в... Читати далі...

RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 - це не просто hd рімейк, це фактично нова гра, створена з нуля на графічному движку сьомої частини. І тому ми отримуємо розкішну кінематографічну графіку, що дозволяє повністю поринути в атмосферу страху класичної гри. Незважаючи на те, що основний сюжет залишився незмінним, розробники внесли зміни до деяких сцен і сюжетних поворотів, тому приємні сюрпризи забезпечені. В ігровому плані ми отримуємо дві ігрові кампанії - за Леона Кеннеді та Клер Редфілд, які мають вижити серед полчищ зомбі та врятуватися з міста Ракун Сіті, охопленого епідемією Т-Вірусу. Класичний хіт відтепер доступний усім гравцям, які з якоїсь причини пропустили оригінальну гру 1998 року.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Resident Evil: 2 - Deluxe Edition (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина, 1539445441, Capcom, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×