Risk of Rain 2 (Аккаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Gearbox Software

90грн.

Скорочений опис

Класична рольова гра в стилі roguelike знайшла новий вимір і пропонує нові випробування! Підземелля, вороги, боси та предмети, що постійно змінюються, зроблять кожне проходження унікальним. Битися можна поодинці або комп... Читати далі...

Класична рольова гра в стилі roguelike знайшла новий вимір і пропонує нові випробування! Підземелля, вороги, боси та предмети, що постійно змінюються, зроблять кожне проходження унікальним. Битися можна поодинці або компанією до 4 гравців. Розбийте армію монстрів, заберіть усю видобуток і знайдіть спосіб відлетіти з планети!

При кожному проходженні ви дізнаватиметеся щось нове про тактику ворогів. Відточена навичка гри допоможе вам перемогти, навіть якщо рівень здається безнадійним!

Система балансу сил врівноважує бойову міць ворогів із вашою. Оскільки меж розвитку персонажа немає, у якийсь момент ви зможете легко впоратися із монстром, якого раніше вважали складним босом!

У Risk of Rain 2 повертається безліч предметів, ворогів, босів і союзників, що вижили з попередньої гри, але додані також і нові, наприклад вижили Механік і MUL-T. Крім них, ви зустрінете вже знайомих Інженера, Мисливця і, звичайно ж, Коммандо! У вашому розпорядженні буде більше 75 предметів - вони допоможуть вам знайти вихід із найнеприємніших ситуацій.


  • Спільна онлайн гра для 4 учасників*.
  • Доступ до предметів відкривається поступово, тому кожен новий забіг пропонує нові випробування та нову тактику.
  • Відкрийте доступ до знайомих і нових тих, хто вижив - у кожного з них особливі здібності.
  • Вигадуйте та випробовуйте різні комбінації екіпіровки для різних персонажів.
  • Складні бої з монстрами та гігантськими босами.
  • Змагайтеся з друзями та гравцями з усього світу в новому режимі – Prismatic Trials, де кожен може потрапити до світової таблиці лідерів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!