Satisfactory (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Satisfactory - це гра від першої особи у відкритому світі, ви якої вам потрібно будувати заводи, з упором на дослідження та бої. Грайте на самоті або з друзями, досліджуйте незнайому планету, зводьте багатоповерхові заво... Читати далі...

Satisfactory - це гра від першої особи у відкритому світі, ви якої вам потрібно будувати заводи, з упором на дослідження та бої. Грайте на самоті або з друзями, досліджуйте незнайому планету, зводьте багатоповерхові заводи та вступіть у конвеєрний рай!

Будівництво

Покажіть природі, хто тут справжній господар: усюди будуйте величезні заводи. Розширюйтесь, куди і як хочете. Планета вбито набита цінними природними ресурсами, які тільки й чекають, коли їх добудуть. І ваш обов'язок як співробітника корпорації FICSIT у тому, щоби пустити їх на корисну справу.

Автоматизація

Будуйте чудові, досконалі заводи або простягайте складні конвеєрні мережі, щоб забезпечити всі свої потреби. Автоматизуйте свої вантажівки, щоб дістатися найдальших об'єктів! Побудуйте трубопровід, щоб безпеки транспортувати рідини. Все заради мінімізації обсягу ручної праці!

Дослідження та розробка

Вирушайте на експедиції на пошуки нових матеріалів - корисне застосування можна знайти будь-чому. Не треба чекати на милість у природи! Ваше завдання – забрати їх! У вашому розпорядженні для полегшення досліджень є транспорт, реактивні ранці, стрибкові трампліни та багато іншого. Не забудьте про спеціальне спорядження для забезпечення безпеки - раптом вам зустрінеться представник місцевої фауни і вираз «боротьба з природою» набуде буквального сенсу!

ОСОБЛИВОСТІ

Відкритий світ: Досліджуйте величезну (30 кв. км) чужу планету Massage 2(AB)b із її унікальною фауною.
Режим спільної гри: Побудуйте завод самостійно або розділіть це задоволення з друзями.
Зведення заводу: Дізнайтеся, як це побудувати величезний завод від першої особи. Автоматизуйте та оптимізуйте його, щоб досягти абсолютної досконалості.
Персоналізація: Ваш завод буде саме таким, як вам подобається. Ви можете побудувати його в горах або на рівнині, слідувати особливостям ландшафту або перетворити їх на рівний майданчик заради Ефективності - немає жодних перешкод, і тільки вам вирішувати, яким буде ваш завод.
Транспорт: Подорожуйте світом із комфортом. У вашому розпорядженні стрибкові трампліни, заводські тачки, реактивні ранці, гіпертруби, вантажівки та поїзди.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!