Scrap Mechanic (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

120грн.

Скорочений опис

Scrap Mechanic є пригодницькою екшен інді-грою від незалежних розробників з команди під назвою Axolot Games, купити Scrap Mechanic - акаунт steam ви зможете в нашому інтернет-магазині в будь-який час доби і без будь-яких... Читати далі...

Scrap Mechanic є пригодницькою екшен інді-грою від незалежних розробників з команди під назвою Axolot Games, купити Scrap Mechanic - акаунт steam ви зможете в нашому інтернет-магазині в будь-який час доби і без будь-яких проблем. Події гри відбуватимуться на далекій планеті, тут є безліч нерозкритих ресурсів і речовин, і гравець має зайнятися цією справою. Скреп Механік є багатокористувальницькою інді-грою в жанрі пісочника, в ній розробники дають своїм гравцям можливість створювати різні машини та механізми.

І так, найголовніше те, що Scrap Mechanic гру від незалежних розробників із команди під назвою Axolot Games це гра пісочниця, тобто у вас є воля робити те, що ви хочете, так що заходьте в гру і починайте творити все, що приходить вам в голову! Пригоди вже чекають на вас! Приєднуйтесь до світу цієї захоплюючої пригодницької інді-ігри вже зараз! Покажіть, на що ви здатні, створіть механізм, який дозволить вам керувати всім світом. Купити Scrap Mechanic - акаунт steam ви зможете у нашому інтернет-магазині у будь-який час доби та без будь-яких проблем, після чого ви відразу ж можете починати свою дивовижну подорож у світі цієї пригодницької екшен інді-ігри у жанрі пісочниця від незалежних розробників з команди під назвою Axolot Games.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!