SCUM (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

199грн.

Скорочений опис

Світу недостатньо простих розваг. Тепер він прагне крові, і медійний гігант TEC1 готує прем'єру другого сезону телевізійної сенсації SCUM, щоб задовольнити потреби глядачів. У новому сезоні учасники не будуть обмежені за... Читати далі...

Світу недостатньо простих розваг. Тепер він прагне крові, і медійний гігант TEC1 готує прем'єру другого сезону телевізійної сенсації SCUM, щоб задовольнити потреби глядачів. У новому сезоні учасники не будуть обмежені закритими аренами; на них чекають густі ліси, горбисті поля і важкопрохідна місцевість на персональному острові TEC1 - SCUM. Нові ув'язнені та старі улюбленці глядачів схльоснуться у нещадній боротьбі за виживання — а також за підтримку аудиторії, продюсерів та корпоративних спонсорів, які можуть принести славу, подарунки та шанс на життя після смерті.

SCUM - це розрахована на багато користувачів гра на виживання, що розгортається у відкритому світі і відкриває небачені раніше простори для кастомізації персонажа, налаштувань управління і сюжетного розвитку. Вціліти допоможуть лише знання та навички. SCUM - це ретельне планування та виживання в суворих умовах з опціональними мережевими PvP-подіями; унікальне поєднання масштабних дій та комплексного модулювання зробить цю гру гідним представником нового покоління ігор на виживання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!