Sid Meier's: Civilization VI (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Виробник: 2K Games

299грн.

Скорочений опис

Спочатку створена легендарним геймдизайнером Сідом Мейєром, Civilization є покроковою стратегічною грою, в якій ви намагаєтеся побудувати імперію, щоб витримати випробування часом. Досліджуйте нові землі, досліджуйте тех... Читати далі...

Спочатку створена легендарним геймдизайнером Сідом Мейєром, Civilization є покроковою стратегічною грою, в якій ви намагаєтеся побудувати імперію, щоб витримати випробування часом. Досліджуйте нові землі, досліджуйте технології, перемагайте своїх ворогів і боріться віч-на-віч з найвідомішими лідерами в історії, намагаючись побудувати найбільшу цивілізацію, яку коли-небудь знав світ.

Civilization VI для Xbox One включає останні оновлення та поліпшення гри, а також чотири елементи додаткового контенту, які додають чотири нові цивілізації, лідерів і сценарії:

Набір сценаріїв «Вікінги»
• Польська цивілізація та набір сценаріїв
• Австралійська цивілізація та набір сценаріїв
• Цивілізація Персії та Македонії та набір сценаріїв

Функції:

• ГРАЙТЕ СВОЇМ ШЛЯХУ: Шлях до перемоги визначаєте ви. Стати найпередовішою у науковому відношенні цивілізацією, домінуйте за допомогою чистої військової могутності або станьте передовим центром культурного мистецтва.

• НАЙВЕЛИКІ ЛІДЕРИ СВІТУ: грайте за одного з 24 різних лідерів з різних країн світу і протягом всієї історії. Побудуйте імперію прибуткових торговельних шляхів разом із Клеопатрою Єгипетською, зміцніть військову міць своїх легіонів разом із Траяном Римським або створіть центр культури разом із Ходзьо Токімуне з Японії. За кожного лідера можна грати так, як ви надаєте перевагу, з унікальними здібностями, юнітами та інфраструктурою в їхньому прагненні до перемоги.

• РОЗШИРЕНІ ІМПЕРІЇ: Подивіться на дива вашої імперії, розкидані по карті. Поселяйтесь у незвіданих землях, покращуйте своє оточення, будуйте нові райони та спостерігайте, як ваші міста та ваша цивілізація процвітають.

• АКТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: Розблокуйте посилення, які прискорять прогрес вашої цивілізації в історії. Щоб просуватися швидше, використовуйте свої загони для активного дослідження, розвитку оточення і відкриття нових культур.

• ДИНАМІЧНА ДИПЛОМАТІЯ: Взаємодія з іншими цивілізаціями змінюється по ходу гри, від перших примітивних взаємодій, де конфлікт є фактом життя, до союзів і переговорів в кінці гри.

• ЗАХОПЛЮЮЧІ ТА УНІКАЛЬНІ СЦЕНАРІЇ: Civilization VI для Xbox One включає чотири ігрові сценарії, кожен з яких відрізняється своїм оточенням і стилем гри, натхненним історією. Візьміть участь у колонізації Австралії в «Магнаті глибинки», захистіть Польщу від загарбників у «Спадщині Ядвіги», виберіть лідера вікінгів, щоб завоювати Європу у «Вікінгах, рейдерах та торговцях!», або підкоріть відомий світ у «Завоюваннях». Олександра».

• СУМІСНА ТА ЗМАГАННЯ БАГАТОКОРИСТУВАЛЬНА ГРА: до 4 гравців можуть співпрацювати або змагатися за перевагу в мережній розрахованій на багато користувачів грі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані