Sid Meier's: Civilization VI (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Виробник: 2K Games

299грн.

Скорочений опис

Civilization VI пропонує безліч нових способів взаємодії з ігровим світом. Оголошуйте війни, ведіть дипломатичні переговори, розвивайте культуру і киньте виклик найбільшим лідерам історії людства, щоб побудувати цивіліза... Читати далі...

Civilization VI пропонує безліч нових способів взаємодії з ігровим світом. Оголошуйте війни, ведіть дипломатичні переговори, розвивайте культуру і киньте виклик найбільшим лідерам історії людства, щоб побудувати цивілізацію, здатну витримати випробування часом.

ВЕЛИЧЕЗНІ ІМПЕРІЇ

Спостерігайте, як небувалими темпами розширюються межі вашої імперії. Тепер міста — це динамічні освіти, які поступово зростають і займають кілька клітинок на карті.

АКТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Отримуйте технічні посилення, які допоможуть вашій цивілізації. Дати вашій цивілізації потужний поштовх у розвитку можуть як особливі досягнення, і випадкові відкриття.

Гнучка дипломатія

Ваші взаємини з іншими цивілізаціями згодом змінюватимуться — на вас чекають як неминучі конфлікти, так і складні дипломатичні переговори.

ОБ'ЄДНАНІ ВІЙСЬКА

Ми переосмислили концепцію «одна бойова одиниця на одній клітці», і тепер ви можете посилювати одні війська іншими, наприклад, забезпечувати піхоту протитанковими засобами або відправляти воїна супроводжувати поселенців. Бойові одиниці одного типу можна поєднувати, тим самим формуючи грізні армії.

Покращена мережна гра

На додаток до традиційних режимів мережевої гри, ви зможете допомогти друзям або кинути їм виклик у безлічі різних сценаріїв, більшість з яких можна пройти за одну ігрову сесію.

ЦИВІЛІЗАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ

Civilization VI подарує досвідченим гравцям можливість зробити свою імперію саме такою, якою вони хочуть її бачити, і завдяки цьому досягти успіху. Нова система навчання допоможе новим гравцям ознайомитися з основними ідеями жанру та легко поринути у гру з перших хвилин.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані