Sid Meier’s: Civilization VI Anthology (Ключ Steam) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: 2K Games

1 050грн.

Скорочений опис

Ваше завдання у Civilization VI — побудувати імперію, яка витримає перевірку часом. Досліджуйте нові землі, вивчайте технології, перемагайте ворогів та пройдіть разом зі своєю цивілізацією важкий шлях від примітивних зна... Читати далі...

Ваше завдання у Civilization VI — побудувати імперію, яка витримає перевірку часом. Досліджуйте нові землі, вивчайте технології, перемагайте ворогів та пройдіть разом зі своєю цивілізацією важкий шлях від примітивних знарядь праці до польотів у космос.

У пакет Anthology входить:

 • Sid Meier's Civilization VI
 • Sid Meier's Civilization VI: Vikings Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Poland Civilization & Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Australia Civilization & Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Nubia Civilization & Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall
 • Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm
 • Sid Meier's Civilization VI: Maya & Gran Colombia Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Ethiopia Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Teddy Roosevelt Persona Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Byzantium & Gaul Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Catherine de Medici Persona Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Babylon Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Vietnam & Kublai Khan Pack
 • Sid Meier's Civilization VI: Portugal Pack

Дітище легендарного ігрового дизайнера Сіда Мейєра Civilization - одна з найвідоміших і найзначніших ігрових серій у жанрі стратегії. Нова, шоста частина серії дозволить вам по-новому взаємодіяти з ігровим світом. Тут ваші суперники – великі історичні лідери – діють, виходячи з цілей та характерів своїх реальних прототипів. Міста тепер ростуть, поступово заповнюючи простір на карті та створюючи нові стратегічні можливості, а перемогти у грі можливо одним із п'яти способів.

Sid Meier's Civilization VI Anthology чудово підходить для гравців, які ще не знайомі з найбільшою серією стратегічних ігор в історії. У Civilization VI Anthology входять всі доповнення та матеріали для гри: це сама гра Sid Meier's Civilization VI, шість наборів завантажуваного контенту, доповнення Rise and Fall та Gathering Storm, а також повний набір New Frontier Pass.
*Дешевше, ніж купувати набори окремо. Набори завантажуваного контенту та доповнення можуть продаватися окремо.

Sid Meier's Civilization VI Anthology - це найповніший комплект Civilization VI.

CIVILIZATION VI: RISE AND FALL доповнення Rise and Fall містить нові можливості, стратегії та випробування для гравців, які ведуть свою цивілізацію крізь століття. З цим доповненням у грі з'являються великі століття та губернатори, розширені системи дипломатії та уряду, вісім нових цивілізацій, дев'ять лідерів, нові юніти, райони, чудеса та будівлі. Чи приведете ви свій народ до золотого віку процвітання? А може, ваша імперія зануриться у проблеми темної повіки?

CIVILIZATION VI: GATHERING STORM З цим доповненням до гри вступає сама Земля: вперше в історії Civilization у грі з'являється симуляція зміни клімату. Тепер вам доведеться боротися зі стихійними лихами та іншими природними явищами, створювати великі інженерні проекти, стежити за споживанням електроенергії та ресурсів. Крім того, з цим доповненням у грі з'являється Всесвітній конгрес та нові умови для дипломатичної перемоги. Дерево технологій та соціальних інститутів розростається далі – у майбутнє, з'являються нові цивілізації, правителі, юніти та будівлі – Gathering Storm пропонує гравцям неймовірне достаток ігрових можливостей.

NEW FRONTIER PASS Створюйте могутні імперії з New Frontier Pass для Civilization VI: вперше в історії Civilization у грі з'являться шість особливих ігрових режимів. Тепер ви зможете наймати на службу історичних особистостей та міфічних персонажів, спробуєте протистояти катаклізмам у режимі «Апокаліпсис» і порозумітися з таємними суспільствами, які прагнуть привести вашу імперію до процвітання — або до краху. Набір також включає вісім нових цивілізацій, дев'ять лідерів, безліч нових юнітів, будівель, чудес та інші матеріали.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані