The Sims 4: В Університеті / Discover University (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Артикул: 1220936757
Виробник: Electronic Arts

770грн.

Скорочений опис

Час до університету! Шкільний час по-своєму чудовий, але одного разу він закінчується. Кожен школяр у випускному класі мріє про ту свободу, яка дарує студентське життя. Роби що хочеш. Ходи, коли хочеш. Гуляй, веселись, з... Читати далі...

Час до університету!

Шкільний час по-своєму чудовий, але одного разу він закінчується. Кожен школяр у випускному класі мріє про ту свободу, яка дарує студентське життя. Роби що хочеш. Ходи, коли хочеш. Гуляй, веселись, знайомся. Настав час і вашим сімам пізнати, що таке студентське життя.

THE SIMS 4 - Discover University - це нове доповнення, яке привносить у гру можливість стати студентом престижного університету у Брітчестері або сучасного інституту Фоксбері. Гра повністю моделює студентське життя. Ви можете вибирати собі цікаві предмети, вболівати за улюблену команду, облаштовувати побут у гуртожитку, складати іспити з метою зробити певну кар'єру, знайомитися з цікавими людьми та вступати до клубів за інтересами. Пориньте у студентське життя з головою разом з THE SIMS 4 - Discover University!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Sims 4: В Університеті / Discover University (Ключ Origin) для ПК, 1220936757, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×