Squad (Ключ Steam) регіон Украина

В наявності
Артикул: 1220964919
Виробник: THQ

890грн.

Скорочений опис

Команда, команда та ще раз командаФеноменальна реалістичність, насичений геймплей та першорядне значення командної роботи виділяють Squad з ряду інших розрахованих на багато користувачів. Він є достовірною імітацією масш... Читати далі...

Команда, команда та ще раз команда

Феноменальна реалістичність, насичений геймплей та першорядне значення командної роботи виділяють Squad з ряду інших розрахованих на багато користувачів. Він є достовірною імітацією масштабних битв.

Чисельність кожного загону становить до 50 одиниць техніки, а водночас може грати до 100 осіб. Від розробки спільної тактики та злагодженої взаємодії залежить результат кожної битви. Щоб усі гравці могли контролювати те, що відбувається на полі, введена інноваційна система огляду та навігації.

Великий склад дозволить поділяти обов'язки між учасниками. Squad відкриває доступ до техніки різних типів: танки та вертольоти здатні очолити наступ, а БТРи забезпечують транспортну та логістичну підтримку. Кожен із загонів призначає командирів, які керують будівництвом оборонних ліній, займаються плануванням польотів та дій допоміжних сил.

Шутер побудований на базі потужного двигуна Unreal Engine 4 та отримав високоякісну графіку. Чутливість зброї підтримує реалістичність того, що відбувається. Величезна кількість локацій дозволить вести битви практично у будь-якій частині світу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Squad (Ключ Steam) регіон Турція, 1220964919, THQ, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×